Ana içeriğe atla
Önemli bildirim!
Emzirme, bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için en iyi beslenme yöntemidir. Altı ay boyunca sadece emzirme, bebekleri beslemenin en ideal yoludur. Altı ayın ardından bebekler takviye gıda almaya başlamalı ancak iki yıl veya daha uzun süreyle anne sütü emmeye devam etmelidir. Annenin iyi beslenmesi, anne sütünün yeterli miktarda ve kalitede olmaya devam etmesine yardımcı olur. Gereksiz yere kısmen veya tamamen biberona ya da diğer takviye gıdalara ve içeceklere geçilmesi, emzirme üzerinde geri dönüşü olmayan olumsuz bir etkiye neden olabilir. Anne sütünün ikamelerini kullanmaya karar vermeden önce veya emzirmekte güçlük yaşıyorsanız doktorunuza danışın ve sosyal ve finansal sonuçları göz önünde bulundurun. Yanlış veya gereksiz kullanım sağlık tehdidine neden olabileceği için anne sütü ikameleri veya diğer takviye gıdalar ve içeceklerin kullanım, hazırlama ve saklama talimatlarını dikkatlice uygulayın.
promotions

Promotions

Promopage Thumbnail triple pack_ENG

NOW Available in TRIPLE PACK

Enjoy great deals with any purchase of Friso Gold Step 3 & Step 4 Triple Pack (900g or 1.2kg)! Available at selected stores near you! Grab yours today!

Friso Gold way club

Friso Gold Way Club

Be a part of the Friso Gold Way Club for exclusive deals & promotions!

buy-now

Our Online Store

Shop for Friso Gold at your convenience via our online store. All it takes is a few clicks to make your purchase and have them delivered to your doorstep.

visual

Friso Gold Privileges!

Turn your points into savings! Accumulate a minimum of 35 points* to redeem price discounts on your purchase of Friso Gold 3 or Friso Gold 4