Ana içeriğe atla
Önemli bildirim!
Emzirme, bebeklerin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için en iyi beslenme yöntemidir. Altı ay boyunca sadece emzirme, bebekleri beslemenin en ideal yoludur. Altı ayın ardından bebekler takviye gıda almaya başlamalı ancak iki yıl veya daha uzun süreyle anne sütü emmeye devam etmelidir. Annenin iyi beslenmesi, anne sütünün yeterli miktarda ve kalitede olmaya devam etmesine yardımcı olur. Gereksiz yere kısmen veya tamamen biberona ya da diğer takviye gıdalara ve içeceklere geçilmesi, emzirme üzerinde geri dönüşü olmayan olumsuz bir etkiye neden olabilir. Anne sütünün ikamelerini kullanmaya karar vermeden önce veya emzirmekte güçlük yaşıyorsanız doktorunuza danışın ve sosyal ve finansal sonuçları göz önünde bulundurun. Yanlış veya gereksiz kullanım sağlık tehdidine neden olabileceği için anne sütü ikameleri veya diğer takviye gıdalar ve içeceklerin kullanım, hazırlama ve saklama talimatlarını dikkatlice uygulayın.

Friso® Gold 3

Genç Kaşif

Friso® Gold 3

  • Friso Gold 3 büyüyen çocukların gelişimi için gerekli besin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. Vitamin D ve demir gibi çocuğunuzun gelişimini destekleyen besinleri içermektedir.

Beslenme

Demir:
Çocukların normal bilişsel gelişimine katkıda bulunur.

D vitamini:
Çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için gereklidir.

Friso Smart Lid

Friso Smart Lid

Friso yeni Smart Lid'i sunar: Hiç olmadığı kadar temiz, kolay ve hijyenik! Daha fazla özeni deneyimlemek için kapağı açınız!

Friso Protection Lid